Vi arbetar här

Helena Lindgren
VD

Kundansvarig, ledarstöd, rehab-samordning och utbildning

E-post: helena@fbekonsult.se

Tel: 090-71 01 08
Mobil: 070-670 01 08

Britta Lindahl From
Verksamhetsansvarig

Kundkontakter, ledarstöd, rehab-samordning, organisationsutveckling, arbetsrätt

E-post: britta@fbekonsult.se
Tel: 090-71 01 07

Markus Axelsson
Dipl. alkohol-/drogterapeut

Utredning, behandling

 

E-post: markus@fbekonsult.se
Tel: 070-679 33 79

Ann-Charlotte Johansson
Alkoholterapeut

– Utredning, behandling, anhörigprogram, mindfulness

E-post:
ann-charlotte@fbekonsult.se
Tel: 070-635 29 01

Mehdi Ghazinour
Leg. Psykoterapeut (KBT)

– Kvalitetsansvarig handledare.


Camilla Sandberg Behandlingsansvarig terapeut
Utredning, behandling, organisationsutveckling

E-post: camilla@fbekonsult.se
Tel: 090-71 01 06


Elisabeth Wettainen
Organisationskonsult

Kundkontakter, ledarstöd, rehab-samordning

E-post: elisabeth@fbekonsult.se
Tel: 090-71 01 09